J&W Sp. z o.o.

Biuro Handlowo Doradcze
Regionalne przedstawicielstwo

Weinig Gruppe

J&W Sp. z o.o.

Twój najlepszy partner w interesach

J&W Sp. z o.o. - autoryzowany przedstawiciel firmy Weinig Gruppe w Polsce


Grupa Weing oferuje szeroką gamę maszyn i linii do obróbki drewna i materiałów drewnopochodnych. Oferta skierowana jest głównie do dużych zakładów przemysłowych, ale odpowiednie maszyny znajdą dla siebie także średnie i małe firmy. W sprzedaży maszyn do obróbki drewna specjalizujemy się już od wielu lat i na polu technologii dla przemysłu drzewnego zajmujemy wiodącą pozycję. Nasze sprawdzone rozwiązania gwarantujące opłacalność produkcji sprawiają, iż jesteśmy doskonałym partnerem dla każdej nowoczesnej firmy.
W naszej ofercie znajdują się nowe a także używane maszyny i urządzenia takich znanych i renomowanych firm, jak: Michael Weinig AG, Dimter, GreCon, Raimann, Waco oraz Luxscan. Dodatkowo istnieje możliwość dostosowania ich do indywidualnych potrzeb Klienta.

Zadowolenie naszych Klientów to nasz cel!

Dział sprzedaży J&W Sp. z o.o. to doskonale wykwalifikowani i doświadczenie specjaliści, którzy idealnie dobiorą maszynę do Państwa potrzeb i wymagań. Gwarantujemy szybką dostawę części zamiennych w każde miejsce na terenie Polski, a także pomoc mobilnych techników serwisu. By sprostać wszelkim wyzwaniom, nasi pracownicy regularnie uczestniczą w szkoleniach. Pozyskana wiedza i umiejętności gwarantują należytą, profesjonalną obsługę każdego Klienta i zachowanie ciągłości produkcji użytkowanych maszyn.

Grupa Weinig – Twój solidny partner w biznesie!

Naszym priorytetem jest dostarczenie naszym Klientom maszyn najwyższej jakości, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo najnowocześniejsze urządzenia. Zapewniamy fachowe i rzetelna doradztwo już na etapie planowania inwestycji. Stawiając na niezawodność i profesjonalizm, współpracujemy wyłącznie z kooperantami oferującymi urządzenia najwyższej jakości.
Nowoczesność, fachowość, rzetelność, niezawodność i profesjonalizm, to cechy określające naszą Firmę.

Czy wiesz, że...

Firma J&W z Wami już od 1997 roku! - Firma J&W założona przez Jolantę i Wincentego Jackiewicza działa na rynku polskim już od 1997 roku!